Kupite originalne steam igre



 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Obavestenje

 


UNIVERSAL GAMING AWP CSDM

IP:193.107.144.190:27051


A.C.A.B [VIPS+JP+DM+FDL]

88.198.62.172:28750





Prijatelji:


 

 Kupite originalne steam igre

Ići dole 
AutorPoruka
Nintendo /A/
Vlasnik
Nintendo /A/


Muški Broj poruka : 95
Datum rođenja : 16.08.1995
Godina : 28
Lokacija : Paracin

Kupite originalne steam igre Empty
PočaljiNaslov: Kupite originalne steam igre   Kupite originalne steam igre Icon_minitimeNed Okt 28, 2012 8:03 pm

Predstavljam vam mogucnost da preko mene narucite COUNTER STRIKE 1.6 STEAM IGRU ako je jos uvek nemate. Uz nju dobijate mali poklon slot na svim Vranje-Online serverima u neogranicenom periodu, kao i Counter-Strike: Condition Zero original igru. Kupovina se obavlja direktno sa njihovog oficijalnog sajta i dobijate potpuno legalni i originalni softver! Evo primera poslate igre putem gifta klik. Sigurnost vase kupovine je zagarantovana, vec sam odradio dosta steam accounta i sa svima je ostvaren brz dogovor i kupovina. U temi ispod imate komentare nekih od kupaca. Vi birate korisnicko ime koje zelite i taj account koji kupite koristite dozivotno. Ukoliko dodje do brisanja steama na vasem racunaru, bez brige, dovoljno je samo da se ulogujete na vasu steam aplikaciju (koju skidate besplatno) sa vasim podacima i igre koje ste kupili vas tu uvek cekaju.

Moguce je kupiti steam iz: Srbije, Hrvatske, Bosne, Makedonije i Crne Gore.
Cena: 12e ( 1200din, 90kn, 24km, 720den )
Racun za Srbiju mozete videti ovde, za ostale zemlje kontaktirajte me putem PM ili prilozenog mail-a ispod.

Posle uplate original igre dobijate u roku od 24h

Sta je to COUNTER STRIKE 1.6 STEAM? Najjednostavniji odgovor je originalna igrica, bez bagova i drugih problema koje imate sa non steam verzijama. Steam CS uglavnom koriste ozbiljniji igraci i on vam donosi puno korisnih opcija: mozete dodavati prijatelje, chatovati sa njima preko steam aplikacije ili pricati preko mikrofona, mozete pratiti koliko vremena igrate CS, mozete uvek znati da li su vasi prijatelji online, da li igraju CS i na kojem serveru (jednim klikom mozete uci na isti server gde oni igraju), i jos puno toga.

Uputstvo oko narucivanja:

1) posto uplatite, slikajte i skenirajte uplatnicu, zatim posaljite sliku na moj mail: timberwolf@vranje-online.info ili je okacite na net (primer http://2shared.com) pa mi pustite PM ovde na forumu,
2) kada dobijete odgovor od mene da je sve ok prelazimo na sledeci korak,
3) skinite steam aplikaciju, klikni OVDE da je skines, i pokrenite instalaciju,
4) kada zavrsite sa instalacijom, preko aplikacije napravite account sa zeljenim podacima i registrujte se,
5) posaljite mi vas username kako bih vas dodao u prijatelje na steamu (na isti nacin kao sto ste i sliku slali),
6) dobicete odgovor kada vam budem poslao friend request koji cete prihvatiti,
7) potom vam saljem counter strike igru kao poklon, vama ce izaci gift request koje trebate da prihvatite,
potom odaberite download CS-a, sacekajte da skine i to je to.

Ukoliko imate neko pitanje pre narucivanja, javite mi se preko PM ili na mail: timberwolf@vranje-online.info



Dobili Smo Pomoc od www.vranje-online.com
Nazad na vrh Ići dole
http://universal-gaming.n-stars.org
 
Kupite originalne steam igre
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ZABAVA :: Mali Oglasi-
Skoči na:  

Dobro Dosli na nas forum.